Gold Medals

Team Name
USA James Wedgwood
United Kingdom Samuel Ahmed
USA James Bloxham
Bulgaria Danail Penev
USA Kevin Yang
United Kingdom Liam McKnight
Ukraine Ada Melentyeva

Silver Medals

Team Name
USA Kevin M Li
Singapore Ying Ming Poh
USA Conor Stuart-Roe
Bulgaria Valentin Dimov
Russia Daniil Vedeneev
Poland Stanisław Frejlak
China Jiu Xu
USA Julian Gau
Romania Dan Mircea Mirea
Poland Katarzyna Kowalska
Bulgaria Ralitza Dardjonova
United Kingdom Anthony Bracey
Ukraine Ivan Oleksiyuk
Romania Teodora-Elena Solovan
Czech Republic Jan Petr
China Ruowang Zhang
Bulgaria Tina Vladimirova

Bronze Medals

Team Name
Hungary Bálint Ugrin
USA Nilai Sarda
Poland Piotr Gajdzica
Bulgaria Zdravko Ivanov
Ukraine Anastasiia Alokhina
Netherlands Pim Spelier
United Kingdom Naomi Solomons
Russia Anna Tatarenko
South Korea Jaeyeong Yang
India Aalok Milind Sathe
Australia Anthony Bruce Ma
Kazakhstan Diana Murzagaliyeva
Ireland Luke Gardiner
Bulgaria Nadezhda Dimitrova
Bulgaria Radina Dobreva
Canada Emma McLean
Latvia Irina Česnokova
Taiwan Isabelle Yen
Slovenia Matija Lovšin
Japan Naoki Nishiyama
India Samvida Sudheesh Venkatesh
Latvia Timurs Davilovs

Honorable Mentions

Team Name
Netherlands Abe ten Voorde
Ukraine Anton Piankov
Poland Eliza Siemaszko
Australia James Matthew Abel
USA Kevin Q Li
Poland Mateusz Włodarczyk
Canada Ben Zhang
Japan Yuto Yagi
Russia Maria Aristova
Russia Anastasia Golubeva
United Kingdom Harry Taylor
India Saujas Srinivasa Vaduguru
India Sesh Raghav Sadasivam
Netherlands Cid Swanenvleugel
China Huihan Li
Estonia Linda Freienthal
Kazakhstan Alyona Kim
Japan Hirotaka Sato
India Abhishek Mohan Dedhe
Russia Elena Savinova
United Kingdom Isobel Voysey
Canada James Hyett
Estonia Joonas Jürgen Kisel
South Korea Jun, Hyosung
Russia Anastasia Dmitrieva
Ukraine Glib Shakhov
South Korea Joonhak Lee
United Kingdom Stephanie Wong
Czech Republic Tomáš Cieslar
South Korea Ahram Cho
Singapore Jing Shan Lew

Team contest

Team Place
UK West 1st Place
USA-Red 2nd Place
Poland-White 3rd Place
Netherlands 3rd Place